Os 28402 | |
Řazení vlaku: 113 + BDs450 + 2xBdt279 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bechyně | 6.22 | 0.00 | 2 | ||
Tábor | 0.00 | 5.34 | bechyňské | ||
Horky u Tábora | 5.43 | 5.43 | |||
Slapy | 5.46 | 5.46 | 2 | ||
Libějice | 5.48 | 5.48 | |||
Malšice | 5.53 | 5.56 | 3 | ||
Čenkov u Malšic | 5.58 | 5.58 | |||
Třebelice | 6.01 | 6.01 | |||
Všechlapy | 6.02 | 6.02 | |||
Bechyňská Smoleč | 6.04 | 6.04 | |||
Sudoměřice u Bechyně | 6.08 | 6.09 | 2 | ||
Bežerovice | 6.15 | 6.15 | |||
Bechyně zastávka | 6.18 | 6.18 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci