Os 27538 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bělá nad Radbuzou | 21.36 | 0.00 | 2 | ||
Domažlice | 0.00 | 20.40 | 1/2 | ||
Domažlice město | 20.42 | 20.42 | |||
Havlovice | 20.49 | 20.49 | |||
Pila | 20.51 | 20.51 | |||
Trhanov | 20.54 | 20.54 | |||
Klenčí pod Čerchovem | 20.58 | 20.59 | 2 | ||
Postřekov | 21.03 | 21.03 | |||
Nový Kramolín | 21.06 | 21.06 | |||
Vlkanov | 21.08 | 21.08 | |||
Poběžovice | 21.14 | 21.15 | 2 | ||
Mutěnín | 21.23 | 21.23 | |||
Hostouň | 21.26 | 21.26 | |||
Svržno | 21.29 | 21.29 | |||
Újezd Svatého Kříže | 21.32 | 21.32 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci