Os 27536 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bělá nad Radbuzou | 19.35 | 0.00 | 2 | ||
Domažlice | 0.00 | 18.37 | 1/2 | ||
Domažlice město | 18.39 | 18.39 | |||
Havlovice | 18.45 | 18.46 | 2 | ||
Pila | 18.48 | 18.48 | |||
Trhanov | 18.51 | 18.51 | |||
Klenčí pod Čerchovem | 18.55 | 18.57 | 3 | ||
Postřekov | 19.00 | 19.01 | 2 | ||
Nový Kramolín | 19.04 | 19.04 | |||
Vlkanov | 19.06 | 19.06 | |||
Poběžovice | 19.12 | 19.13 | 2 | ||
Mutěnín | 19.21 | 19.21 | |||
Hostouň | 19.24 | 19.24 | 2 | ||
Svržno | 19.27 | 19.27 | |||
Újezd Svatého Kříže | 19.30 | 19.31 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci