Os 27521 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bělá nad Radbuzou | 5.31 | 0.00 | 2 | ||
Tachov | 0.00 | 4.30 | 2 | ||
Tachov zastávka | 4.34 | 4.34 | |||
Malý Rapotín | 4.37 | 4.37 | |||
Pernolec | 4.41 | 4.41 | |||
Staré Sedliště | 4.47 | 4.47 | |||
Doly | 4.51 | 4.51 | |||
Bor | 4.55 | 4.56 | 2 | ||
Bor zastávka | 5.01 | 5.01 | |||
Stráž u Tachova | 5.05 | 5.06 | 2 | ||
Borek u Tachova | 5.10 | 5.10 | |||
Dubec | 5.15 | 5.15 | |||
Třemešné pod Přimdou | 5.17 | 5.22 | 2 | ||
Bělá nad Radbuzou zastávka | 5.28 | 5.29 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci