Os 27509 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bělá nad Radbuzou | 18.38 | 0.00 | 2 | ||
Planá u Mariánských Lázní | 0.00 | 17.11 | 4 | ||
Lom u Tachova | 17.23 | 17.23 | |||
Tachov-Bíletín | 17.26 | 17.26 | |||
Tachov | 17.31 | 17.34 | 3 | ||
Tachov zastávka | 17.39 | 17.39 | |||
Malý Rapotín | 17.42 | 17.42 | |||
Pernolec | 17.46 | 17.46 | |||
Staré Sedliště | 17.53 | 17.54 | 2 | ||
Doly | 17.58 | 17.58 | |||
Bor | 18.03 | 18.04 | 2 | ||
Bor zastávka | 18.08 | 18.08 | |||
Stráž u Tachova | 18.13 | 18.14 | 2 | ||
Borek u Tachova | 18.19 | 18.19 | |||
Dubec | 18.24 | 18.24 | |||
Třemešné pod Přimdou | 18.27 | 18.29 | 2 | ||
Bělá nad Radbuzou zastávka | 18.36 | 18.36 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci