Os 27505 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Domažlice | 16.51 | 0.00 | 1/2 | ||
Planá u Mariánských Lázní | 0.00 | 14.02 | 2 | ||
Lom u Tachova | 14.14 | 14.14 | |||
Tachov-Bíletín | 14.17 | 14.17 | |||
Tachov | 14.22 | 14.38 | 3 | ||
Tachov zastávka | 14.43 | 14.43 | |||
Malý Rapotín | 14.46 | 14.46 | |||
Pernolec | 14.50 | 14.50 | |||
Staré Sedliště | 14.56 | 15.00 | 3 | ||
Doly | 15.03 | 15.03 | |||
Bor | 15.08 | 15.09 | 3 | ||
Bor zastávka | 15.14 | 15.14 | |||
Stráž u Tachova | 15.18 | 15.19 | 2 | ||
Borek u Tachova | 15.23 | 15.23 | |||
Dubec | 15.28 | 15.28 | |||
Třemešné pod Přimdou | 15.31 | 15.35 | 2 | ||
Bělá nad Radbuzou zastávka | 15.42 | 15.42 | |||
Bělá nad Radbuzou | 15.44 | 15.45 | 3 | ||
Újezd Svatého Kříže | 15.50 | 15.50 | |||
Svržno | 15.53 | 15.53 | |||
Hostouň | 15.56 | 15.57 | 2 | ||
Mutěnín | 16.00 | 16.00 | |||
Poběžovice | 16.08 | 16.14 | 2 | ||
Vlkanov | 16.20 | 16.20 | |||
Nový Kramolín | 16.23 | 16.23 | |||
Postřekov | 16.26 | 16.26 | |||
Klenčí pod Čerchovem | 16.30 | 16.31 | 2 | ||
Trhanov | 16.35 | 16.35 | |||
Pila | 16.38 | 16.38 | |||
Havlovice | 16.41 | 16.43 | 2 | ||
Domažlice město | 16.48 | 16.49 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci