Os 27504 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tachov | 15.20 | 0.00 | 2 | ||
Domažlice | 0.00 | 12.52 | 1/2 | ||
Domažlice město | 12.54 | 12.54 | |||
Havlovice | 13.00 | 13.01 | 2 | ||
Pila | 13.03 | 13.03 | |||
Trhanov | 13.06 | 13.06 | |||
Klenčí pod Čerchovem | 13.10 | 13.12 | 3 | ||
Postřekov | 13.16 | 13.16 | 2 | ||
Nový Kramolín | 13.20 | 13.20 | |||
Vlkanov | 13.22 | 13.22 | |||
Poběžovice | 13.27 | 13.30 | 2 | ||
Mutěnín | 13.38 | 13.38 | |||
Hostouň | 13.41 | 13.41 | 2 | ||
Svržno | 13.44 | 13.44 | |||
Újezd Svatého Kříže | 13.47 | 13.48 | |||
Bělá nad Radbuzou | 13.52 | 14.08 | 2 | ||
Bělá nad Radbuzou zastávka | 14.10 | 14.10 | |||
Třemešné pod Přimdou | 14.18 | 14.24 | 3 | ||
Dubec | 14.27 | 14.27 | |||
Borek u Tachova | 14.32 | 14.32 | |||
Stráž u Tachova | 14.37 | 14.38 | 2 | ||
Bor zastávka | 14.43 | 14.43 | |||
Bor | 14.48 | 14.49 | 2 | ||
Doly | 14.54 | 14.54 | |||
Staré Sedliště | 14.58 | 15.00 | 2 | ||
Pernolec | 15.07 | 15.07 | |||
Malý Rapotín | 15.11 | 15.11 | |||
Tachov zastávka | 15.14 | 15.14 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci