Os 2517 | |
Řazení vlaku: 814 + BDtax783 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 19.59 | 0.00 | III./5 | ||
Rakovník | 0.00 | 18.09 | 4 | ||
Rakovník zastávka | 18.12 | 18.12 | |||
Lužná u Rakovníka | 18.21 | 18.23 | 2 | ||
Řevničov | 18.31 | 18.32 | 2 | ||
Nové Strašecí | 18.37 | 18.38 | 3 | ||
Rynholec | 18.45 | 18.45 | |||
Stochov | 18.48 | 18.50 | 3 | ||
Kačice | 18.53 | 18.54 | |||
Kamenné Žehrovice | 18.58 | 18.59 | 3 | ||
Kladno-Rozdělov | 19.03 | 19.03 | |||
Kladno | 19.08 | 19.11 | 3 | ||
Unhošť | 19.16 | 19.16 | 2 | ||
Pavlov | 19.19 | 19.20 | |||
Jeneč | 19.24 | 19.24 | 2 | ||
Hostivice | 19.28 | 19.29 | 5 | ||
Praha-Ruzyně | 19.34 | 19.34 | 3 | ||
Praha-Veleslavín | 19.39 | 19.39 | 1 | ||
Praha-Dejvice | 19.44 | 19.49 | 4 | ||
Praha-Bubny | 19.54 | 19.55 | 6 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci