Os 20016 | |
Řazení vlaku: 2x810 + BDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Letohrad | 15.45 | 0.00 | 2 | ||
Štíty | 0.00 | 14.31 | 2 | ||
Heroltice | 14.35 | 14.35 | |||
Mlýnický Dvůr | 14.38 | 14.38 | |||
Bílá Voda | 14.40 | 14.40 | |||
Moravský Karlov | 14.43 | 14.43 | |||
Červená Voda | 14.46 | 14.48 | 2 | ||
Dolní Orlice | 14.51 | 14.51 | |||
Králíky | 14.54 | 14.56 | 2 | ||
Králíky zastávka | 14.58 | 14.58 | |||
Dolní Lipka | 15.01 | 15.06 | 2 | ||
Lichkov | 15.12 | 15.14 | 2 | ||
Mladkov | 15.17 | 15.17 | |||
Těchonín | 15.21 | 15.23 | 1 | ||
Jamné nad Orlicí | 15.27 | 15.27 | |||
Jablonné nad Orlicí | 15.30 | 15.33 | 3 | ||
Verměřovice | 15.38 | 15.38 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci