Os 20009 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Štíty | 15.51 | 0.00 | 2 | ||
Letohrad | 0.00 | 14.36 | 3 | ||
Verměřovice | 14.42 | 14.42 | |||
Jablonné nad Orlicí | 14.48 | 14.49 | 3 | ||
Jamné nad Orlicí | 14.52 | 14.52 | |||
Těchonín | 14.58 | 14.59 | 1 | ||
Mladkov | 15.04 | 15.05 | |||
Lichkov | 15.09 | 15.15 | 3 | ||
Dolní Lipka | 15.21 | 15.23 | 2 | ||
Králíky zastávka | 15.26 | 15.26 | |||
Králíky | 15.29 | 15.30 | 2 | ||
Dolní Orlice | 15.32 | 15.32 | |||
Červená Voda | 15.36 | 15.37 | 2 | ||
Moravský Karlov | 15.40 | 15.40 | |||
Bílá Voda | 15.42 | 15.42 | |||
Mlýnický Dvůr | 15.45 | 15.45 | |||
Heroltice | 15.47 | 15.47 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci