Sp 1993 | |
Řazení vlaku: 854 + Btn750 + 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Liberec | 7.20 | 0.00 | 3a | ||
Děčín hlavní nádraží | 0.00 | 5.06 | 4 | ||
Děčín východ | 5.10 | 5.11 | 3 hor. | ||
Březiny u Děčína | 5.14 | 5.14 | |||
Benešov nad Ploučnicí | 5.21 | 5.23 | 4 | ||
Františkov nad Ploučnicí | 5.27 | 5.28 | 2 | ||
Žandov | 5.34 | 5.34 | |||
Stružnice | 5.39 | 5.40 | 2 | ||
Česká Lípa-Holý vrch | 5.46 | 5.46 | |||
Česká Lípa hlavní nádraží | 5.49 | 5.55 | 1/4 | ||
Zákupy-Božíkov | 6.04 | 6.04 | |||
Mimoň | 6.11 | 6.12 | 3 | ||
Brniště | 6.18 | 6.19 | 2 | ||
Velký Valtinov | 6.22 | 6.22 | |||
Jablonné v Podještědí | 6.26 | 6.27 | 2 | ||
Rynoltice | 6.34 | 6.34 | 2 | ||
Zdislava | 6.41 | 6.41 | |||
Křižany | 6.45 | 6.53 | 2 | ||
Novina | 6.56 | 6.57 | |||
Kryštofovo Údolí | 6.59 | 6.59 | |||
Karlov pod Ještědem | 7.04 | 7.07 | 2 | ||
Ostašov | 7.10 | 7.11 | |||
Liberec-Horní Růžodol | 7.13 | 7.14 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci