Os 18422 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tábor | 7.31 | 0.00 | 2 | ||
Pelhřimov | 0.00 | 6.17 | 2 | ||
Vlásenice | 6.27 | 6.27 | |||
Nová Cerekev | 6.32 | 6.35 | 2 | ||
Leskovice | 6.40 | 6.41 | |||
Pacov | 6.48 | 6.49 | 3 | ||
Šimpach | 6.55 | 6.55 | |||
Obrataň | 6.59 | 7.00 | 2 | ||
Pořín | 7.08 | 7.09 | |||
Chýnov | 7.15 | 7.15 | 2 | ||
Dobronice u Chýnova | 7.19 | 7.20 | |||
Smyslov | 7.24 | 7.24 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci