Os 18410 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tábor | 16.42 | 0.00 | 2 | ||
Horní Cerekev | 0.00 | 14.54 | 3 | ||
Hříběcí | 14.57 | 14.58 | |||
Nová Buková | 15.02 | 15.03 | |||
Dobrá Voda u Pelhřimova | 15.06 | 15.07 | 1 | ||
Zajíčkov | 15.10 | 15.11 | |||
Rynárec | 15.15 | 15.15 | |||
Pelhřimov | 15.19 | 15.29 | 2 | ||
Vlásenice | 15.39 | 15.39 | |||
Nová Cerekev | 15.44 | 15.45 | 2 | ||
Leskovice | 15.50 | 15.51 | |||
Pacov | 15.58 | 16.00 | 2 | ||
Šimpach | 16.06 | 16.06 | |||
Obrataň | 16.10 | 16.11 | 2 | ||
Pořín | 16.19 | 16.20 | |||
Chýnov | 16.26 | 16.26 | 2 | ||
Dobronice u Chýnova | 16.30 | 16.31 | |||
Smyslov | 16.35 | 16.35 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci