Os 18408 | |
Řazení vlaku: 2x810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tábor | 14.42 | 0.00 | 1/1 | ||
Horní Cerekev | 0.00 | 13.08 | 2 | ||
Hříběcí | 13.11 | 13.11 | |||
Nová Buková | 13.16 | 13.16 | |||
Dobrá Voda u Pelhřimova | 13.19 | 13.19 | 1 | ||
Zajíčkov | 13.23 | 13.23 | |||
Rynárec | 13.27 | 13.27 | |||
Pelhřimov | 13.31 | 13.38 | 3 | ||
Vlásenice | 13.45 | 13.46 | |||
Nová Cerekev | 13.50 | 13.51 | 2 | ||
Leskovice | 13.55 | 13.56 | |||
Pacov | 14.03 | 14.04 | 3 | ||
Šimpach | 14.09 | 14.09 | |||
Obrataň | 14.12 | 14.13 | 2 | ||
Pořín | 14.20 | 14.21 | |||
Chýnov | 14.27 | 14.27 | 3 | ||
Dobronice u Chýnova | 14.31 | 14.32 | |||
Smyslov | 14.35 | 14.35 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci