Sp 1764 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ražice | 20.37 | 0.00 | 3 | ||
Horní Cerekev | 0.00 | 18.04 | 4 | ||
Pelhřimov | 18.23 | 18.24 | 2 | ||
Pacov | 18.45 | 18.46 | 3 | ||
Obrataň | 18.53 | 18.54 | 2 | ||
Chýnov | 19.05 | 19.06 | 2 | ||
Tábor | 19.19 | 19.24 | 1/1 | ||
Milevsko | 19.49 | 19.50 | 3 | ||
Písek město | 20.20 | 20.21 | 2 | ||
Písek | 20.24 | 20.27 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci