Os 17422 | |
Řazení vlaku: 810 + 2xBtax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bělá nad Radbuzou | 16.32 | 0.00 | 2 | ||
Horšovský Týn | 0.00 | 15.30 | 2 | ||
Mašovice | 15.34 | 15.35 | |||
Meclov | 15.38 | 15.38 | 2 | ||
Ohnišťovice | 15.41 | 15.41 | |||
Zámělíč | 15.44 | 15.44 | |||
Poběžovice | 15.48 | 16.10 | 3 | ||
Mutěnín | 16.18 | 16.18 | |||
Hostouň | 16.21 | 16.22 | 2 | ||
Svržno | 16.25 | 16.25 | |||
Újezd Svatého Kříže | 16.28 | 16.28 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci