Vlak 15023 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Choceň | 23.20 | 0.00 | 1A | ||
Litomyšl | 0.00 | 22.33 | 1 | ||
Litomyšl zastávka | 22.36 | 22.36 | |||
Litomyšl-Nedošín | 22.40 | 22.40 | |||
Tržek | 22.43 | 22.43 | |||
Řídký | 22.46 | 22.46 | |||
Cerekvice nad Loučnou zastávka | 22.49 | 22.49 | |||
Cerekvice nad Loučnou | 22.52 | 22.53 | 2 | ||
Hrušová | 22.54 | 22.54 | |||
Džbánov | 22.58 | 22.58 | |||
Vysoké Mýto město | 23.04 | 23.04 | |||
Vysoké Mýto | 23.07 | 23.09 | 1/2 | ||
Slatina u Vysokého Mýta | 23.13 | 23.13 | |||
Dvořisko | 23.16 | 23.16 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci