..: Řazení vlaků 2004/2005 - Příjezdy a odjezdy vlaků - Olbramovice :..
Olbramovice
Příj. | Odj. | Vlak | Ze stanice -----> Do stanice | Nást./kol. |
1:26 | 1:27 | Sp 1831 | Praha hlavní nádraží (0:23) | České Budějovice (2:58) | - / 3 |
4:25 | 4:26 | 8211 | Benešov u Prahy (4:10) | Veselí nad Lužnicí (5:58) | - / 3 |
4:23 | 4:26 | 9100 | Tábor (3:44) | Benešov u Prahy (4:41) | - / 3 |
5:07 | | 26101 | Sedlčany (4:37) | | |
5:10 | 5:11 | 9102 | Tábor (4:20) | Benešov u Prahy (5:28) | - / 2 |
| 5:13 | 26100 | | Sedlčany (5:41) | |
5:46 | 5:47 | 8213 | Benešov u Prahy (5:29) | Veselí nad Lužnicí (7:34) | - / 3 |
| 5:49 | 26102 | | Sedlčany (6:18) | |
5:55 | 5:56 | Sp 1830 | Veselí nad Lužnicí (4:48) | Praha hlavní nádraží (7:14) | - / 3 |
6:23 | | 26103 | Sedlčany (5:49) | | |
6:27 | 6:28 | R 632 | České Budějovice (5:02) | Praha hlavní nádraží (7:39) | - / 3 |
6:38 | 6:39 | 9101 | Benešov u Prahy (6:18) | Tábor (7:27) | - / 4 |
6:58 | 6:59 | 8210 | Veselí nad Lužnicí (5:16) | Benešov u Prahy (7:14) | - / 3 |
6:55 | 7:03 | 26121 | Sedlčany (6:25) | Votice (7:07) | - / 5 |
| 7:04 | 26104 | | Sedlčany (7:32) | |
7:27 | 7:30 | R 649 | Praha hlavní nádraží (6:23) | Volary (11:46) | - / 3 |
| 7:32 | 26180 | | Sedlčany (8:00) | |
7:38 | 7:39 | 9104 | Votice (7:34) | Benešov u Prahy (7:56) | - / 3 |
8:01 | 8:02 | 9103 | Benešov u Prahy (7:46) | Tábor (8:50) | - / 2 |
8:24 | | 26105 | Sedlčany (7:54) | | |
8:28 | 8:29 | R 634 | České Budějovice (7:02) | Praha hlavní nádraží (9:39) | - / 3 |
8:27 | 8:30 | R 631 | Hradec Králové hlavní nádraží (5:13) | České Budějovice (9:58) | - / 3 |
8:50 | | 26181 | Sedlčany (8:20) | | |
8:54 | 8:56 | 8200 | České Budějovice (6:20) | Benešov u Prahy (9:10) | - / 4 |
9:29 | 9:31 | 8201 | Praha hlavní nádraží (7:57) | České Budějovice (11:52) | - / 3 |
| 9:32 | 26106 | | Sedlčany (10:00) | |
10:50 | | 26107 | Sedlčany (10:20) | | |
10:57 | 10:58 | 8203 | Benešov u Prahy (10:43) | České Budějovice (13:35) | - / 3 |
10:54 | 10:58 | 8212 | Veselí nad Lužnicí (8:46) | Benešov u Prahy (11:14) | - / 2 |
11:27 | 11:30 | R 635 | Praha hlavní nádraží (10:23) | České Budějovice (12:58) | - / 3 |
12:45 | 12:47 | 9106 | Tábor (12:04) | Benešov u Prahy (13:06) | - / 2 |
12:59 | 13:00 | 8205 | Benešov u Prahy (12:45) | České Budějovice (15:38) | - / 2 |
| 13:02 | 26108 | | Sedlčany (13:31) | |
13:27 | 13:29 | R 637 | Praha hlavní nádraží (12:23) | České Budějovice (14:57) | - / 3 |
14:08 | | 26109 | Sedlčany (13:38) | | |
14:05 | 14:10 | 8215 | Benešov u Prahy (13:49) | Veselí nad Lužnicí (15:34) | - / 2 |
14:19 | 14:20 | 8202 | České Budějovice (11:08) | Benešov u Prahy (14:34) | - / 3 |
14:29 | 14:29 | R 640 | České Budějovice (13:02) | Hradec Králové hlavní nádraží (17:56) | - / 3 |
15:27 | 15:27 | R 639 | Praha hlavní nádraží (14:23) | České Budějovice (16:58) | - / 3 |
15:26 | 15:28 | R 642 | České Budějovice (14:02) | Praha hlavní nádraží (16:39) | - / 3 |
15:06 | 15:30 | 26122 | Sedlčany (0:00) | Sedlčany (15:58) | - / 4 |
15:47 | 15:48 | 9105 | Benešov u Prahy (15:28) | Tábor (16:30) | - / 3 |
15:45 | 15:49 | 8204 | České Budějovice (13:21) | Benešov u Prahy (16:04) | - / 3 |
16:34 | | 26111 | Sedlčany (16:04) | | |
16:36 | 16:37 | 9107 | Benešov u Prahy (16:22) | Tábor (17:23) | - / 3 |
16:56 | 16:57 | 8206 | České Budějovice (14:29) | Benešov u Prahy (17:11) | - / 3 |
17:25 | 17:28 | R 644 | České Budějovice (16:02) | Praha hlavní nádraží (18:39) | - / 3 |
17:27 | 17:28 | R 641 | Praha hlavní nádraží (16:23) | České Budějovice (18:58) | - / 3 |
| 17:30 | 26110 | | Sedlčany (17:58) | |
18:35 | | 26113 | Sedlčany (18:05) | | |
18:38 | 18:39 | 9109 | Benešov u Prahy (18:23) | Tábor (19:24) | - / 3 |
18:46 | 18:47 | 8208 | České Budějovice (16:21) | Praha hlavní nádraží (20:03) | - / 3 |
| 18:50 | 26112 | | Sedlčany (19:18) | |
20:24 | | 26115 | Sedlčany (19:54) | | |
20:30 | 20:30 | R 648 | Volary (16:18) | Praha hlavní nádraží (21:39) | - / 3 |
20:27 | 20:31 | R 645 | Praha hlavní nádraží (19:23) | České Budějovice (21:58) | - / 3 |
21:25 | 21:25 | 9110 | Tábor (20:45) | Benešov u Prahy (21:41) | - / 3 |
22:02 | 22:02 | Sp 1839 | Praha hlavní nádraží (20:58) | České Budějovice (23:45) | - / 3 |
| 22:05 | 26114 | | Sedlčany (22:34) | |
22:40 | 22:41 | 9111 | Benešov u Prahy (22:26) | Tábor (23:29) | - / 3 |
23:01 | 23:01 | Sp 1838 | České Budějovice (21:28) | Praha hlavní nádraží (0:10) | - / 3 |