Příj. | Odj. | Vlak | Ze stanice -----> Do stanice | Nást./kol. |
4:18 | 4:18 | 5131 | Náchod (4:10) | Vamberk (5:30) | - / 2 |
4:54 | 4:56 | 5161 | Meziměstí (4:05) | Starkoč (5:00) | - / 3 |
5:11 | | 15151 | Starkoč (5:07) | | - / 1 |
5:07 | 5:13 | 5133 | Náchod (5:00) | Týniště nad Orlicí (6:02) | - / 2 |
5:09 | 5:13 | 5110 | Týniště nad Orlicí (4:25) | Meziměstí (6:25) | - / 1 |
| 5:16 | 15150 | | Starkoč (5:20) | - / 1 |
5:28 | 5:30 | 15100 | Starkoč (5:24) | Náchod (5:37) | - / 1 |
5:47 | 5:49 | 15101 | Náchod (5:40) | Starkoč (5:53) | - / 1 |
5:55 | 5:57 | R 740 | Náchod (5:49) | Praha-Smíchov (8:37) | - / 2 |
6:09 | | 15153 | Starkoč (6:05) | | - / 1 |
6:07 | 6:11 | 5130 | Letohrad (4:26) | Hronov (6:31) | - / 3 |
6:05 | 6:12 | 5111 | Meziměstí (4:35) | Týniště nad Orlicí (7:01) | - / 2 |
| 6:13 | 15152 | | Starkoč (6:17) | - / 1 |
6:38 | 6:40 | 15102 | Starkoč (6:34) | Náchod (6:47) | - / 1 |
7:02 | 7:04 | 5163 | Meziměstí (5:57) | Starkoč (7:10) | - / 3 |
7:10 | 7:10 | 5112 | Týniště nad Orlicí (6:28) | Meziměstí (8:10) | - / 2 |
| 7:12 | 5151 | | Nové Město nad Metují (7:18) | - / 2 |
| 7:31 | 15154 | | Starkoč (7:35) | - / 1 |
7:28 | 7:32 | 15104 | Starkoč (7:24) | Náchod (7:39) | - / 1 |
7:29 | 7:32 | 5135 | Hronov (7:05) | Týniště nad Orlicí (8:10) | - / 2 |
7:46 | | 5150 | Nové Město nad Metují (7:39) | | - / 2 |
7:44 | 7:49 | 15106 | Starkoč (7:40) | Náchod (7:56) | - / 1 |
8:17 | 8:18 | 5114 | Týniště nad Orlicí (7:33) | Meziměstí (9:25) | - / 3 |
8:15 | 8:20 | 15103 | Náchod (8:08) | Starkoč (8:24) | - / 1 |
8:53 | | 15155 | Starkoč (8:49) | | - / 1 |
8:54 | 8:55 | 5113 | Broumov (7:22) | Týniště nad Orlicí (9:45) | - / 2 |
| 8:57 | 15156 | | Starkoč (9:01) | - / 1 |
9:07 | | 15157 | Starkoč (9:03) | | - / 1 |
9:09 | 9:09 | 1750 | Týniště nad Orlicí (8:38) | Meziměstí (9:59) | - / 2 |
| 9:11 | 15158 | | Starkoč (9:15) | - / 1 |
9:34 | 9:36 | 15108 | Starkoč (9:30) | Náchod (9:43) | - / 1 |
10:16 | 10:18 | 15105 | Náchod (10:09) | Starkoč (10:22) | - / 1 |
10:29 | | 15159 | Starkoč (10:25) | | - / 1 |
10:34 | 10:36 | 1780 | Náchod (10:26) | Trutnov hlavní nádraží (11:35) | - / 3 |
10:52 | 11:00 | 5101 | Meziměstí (9:34) | Vamberk (12:20) | - / 1 |
10:58 | 11:00 | R 743 | Cheb (4:21) | Meziměstí (11:46) | - / 3 |
| 11:02 | 15160 | | Starkoč (11:06) | - / 1 |
10:56 | 11:08 | 5116 | Týniště nad Orlicí (10:10) | Broumov (13:02) | - / 2 |
11:34 | 11:36 | 15110 | Starkoč (11:30) | Náchod (11:43) | - / 1 |
12:21 | 12:21 | 5103 | Meziměstí (11:21) | Doudleby nad Orlicí (13:28) | - / 2 |
12:12 | 12:23 | 15107 | Náchod (12:05) | Starkoč (12:27) | - / 1 |
12:49 | 12:54 | 5118 | Týniště nad Orlicí (12:03) | Meziměstí (13:50) | - / 2 |
12:52 | 13:03 | 15112 | Starkoč (12:48) | Hronov (13:40) | - / 1 |
13:20 | 13:22 | 15109 | Náchod (13:13) | Starkoč (13:26) | - / 1 |
13:20 | 13:22 | 5169 | Broumov (12:03) | Nové Město nad Metují (13:28) | - / 2 |
13:37 | | 5152 | Nové Město nad Metují (13:31) | | - / 2 |
13:35 | 13:40 | 15114 | Starkoč (13:31) | Hronov (14:26) | - / 1 |
14:12 | 14:14 | 15111 | Hronov (13:42) | Starkoč (14:18) | - / 1 |
14:24 | 14:24 | 5105 | Meziměstí (13:23) | Vamberk (15:39) | - / 3 |
14:22 | 14:25 | 5100 | Vamberk (12:30) | Broumov (15:58) | - / 3 |
14:30 | | 15161 | Starkoč (14:26) | | - / 2 |
| 14:32 | 15162 | | Starkoč (14:36) | - / 2 |
14:46 | 14:47 | 5173 | Hronov (14:29) | Nové Město nad Metují (14:53) | - / 2 |
14:45 | 14:48 | 15116 | Starkoč (14:41) | Náchod (14:56) | - / 1 |
15:11 | 15:12 | R 1552 | Týniště nad Orlicí (14:37) | Meziměstí (16:06) | - / 3 |
15:10 | 15:13 | R 742 | Meziměstí (14:25) | Praha-Smíchov (18:12) | - / 2 |
| 15:13 | 5137 | | Týniště nad Orlicí (16:03) | - / 1 |
15:28 | | 5154 | Nové Město nad Metují (15:21) | | - / 1 |
15:26 | 15:31 | 15113 | Náchod (15:19) | Starkoč (15:35) | - / 1 |
| 15:32 | 1753 | | Týniště nad Orlicí (16:03) | - / 3 |
15:30 | 15:33 | 1785 | Trutnov hlavní nádraží (14:40) | Náchod (15:40) | - / 2 |
15:44 | 15:46 | 5168 | Starkoč (15:40) | Broumov (16:59) | - / 2 |
16:03 | 16:04 | 1755 | Broumov (14:45) | Týniště nad Orlicí (16:38) | - / 2 |
| 16:06 | 15164 | | Starkoč (16:10) | - / 1 |
16:16 | | 15163 | Starkoč (16:12) | | - / 1 |
16:19 | 16:20 | 5102 | Vamberk (14:29) | Meziměstí (17:26) | - / 1 |
| 16:22 | 15166 | | Starkoč (16:26) | - / 1 |
16:33 | | 15165 | Starkoč (16:29) | | - / 1 |
16:44 | 16:44 | 1752 | Týniště nad Orlicí (16:09) | Náchod (16:52) | - / 2 |
16:42 | 16:46 | 5107 | Otovice zastávka (15:00) | Doudleby nad Orlicí (18:31) | - / 2 |
| 16:47 | 15168 | | Starkoč (16:51) | - / 1 |
17:09 | 17:11 | 1754 | Starkoč (17:03) | Broumov (18:22) | - / 2 |
17:07 | 17:12 | 15115 | Náchod (17:00) | Starkoč (17:16) | - / 1 |
17:31 | | 15167 | Starkoč (17:27) | | - / 1 |
17:34 | 17:35 | 5104 | Vamberk (16:01) | Meziměstí (18:43) | - / 2 |
| 17:36 | 15170 | | Starkoč (17:40) | - / 1 |
17:55 | | 15169 | Starkoč (17:51) | | - / 2 |
18:02 | 18:02 | 5115 | Broumov (16:26) | Týniště nad Orlicí (18:42) | - / 2 |
| 18:05 | 15172 | | Starkoč (18:09) | - / 1 |
18:25 | | 15171 | Starkoč (18:21) | | - / 2 |
18:30 | 18:30 | 5134 | Letohrad (16:34) | Náchod (18:38) | - / 3 |
| 18:33 | 15174 | | Starkoč (18:37) | - / 2 |
18:46 | 18:48 | 15118 | Starkoč (18:42) | Náchod (18:55) | - / 1 |
19:05 | 19:06 | R 1553 | Meziměstí (18:21) | Týniště nad Orlicí (19:35) | - / 2 |
19:07 | 19:07 | 1757 | Meziměstí (18:21) | Týniště nad Orlicí (19:37) | - / 2 |
19:15 | 19:18 | 15117 | Náchod (19:09) | Starkoč (19:22) | - / 1 |
19:17 | 19:19 | R 741 | Praha-Smíchov (16:28) | Náchod (19:26) | - / 3 |
19:31 | 19:33 | 15120 | Starkoč (19:27) | Náchod (19:40) | - / 1 |
20:26 | 20:27 | 5136 | Doudleby nad Orlicí (19:15) | Náchod (20:35) | - / 2 |
20:24 | 20:29 | 15119 | Náchod (20:17) | Starkoč (20:33) | - / 2 |
20:47 | | 15173 | Starkoč (20:43) | | - / 1 |
20:52 | 20:53 | 5139 | Náchod (20:45) | Týniště nad Orlicí (21:29) | - / 2 |
| 20:54 | 15176 | | Starkoč (20:58) | - / 1 |
21:09 | 21:11 | 15122 | Starkoč (21:05) | Náchod (21:18) | - / 1 |
21:42 | 21:44 | 15121 | Náchod (21:36) | Starkoč (21:48) | - / 2 |
21:56 | 22:00 | 5174 | Starkoč (21:52) | Broumov (23:27) | - / 2 |
22:18 | 22:19 | 5138 | Týniště nad Orlicí (21:43) | Náchod (22:26) | - / 2 |
22:35 | 22:36 | 5117 | Meziměstí (21:42) | Opočno pod Orlickými horami (22:55) | - / 2 |