Příj. | Odj. | Vlak | Ze stanice -----> Do stanice | Nást./kol. |
3:44 | | 14300 | Luhačovice (3:30) | | - / 2 |
3:37 | 3:47 | 4300 | Bylnice (2:50) | Staré Město u Uherského Hradiště (4:22) | - / 3 |
| 3:48 | 14309 | | Luhačovice (4:02) | - / 2 |
4:47 | 4:47 | 4331 | Uherské Hradiště (4:18) | Bojkovice město (5:04) | - / 3 |
4:51 | | 14310 | Luhačovice (4:36) | | - / 2 |
4:54 | 4:54 | 4330 | Bojkovice (4:40) | Staré Město u Uherského Hradiště (5:31) | - / 3 |
5:17 | 5:17 | 1720 | Bojkovice (5:03) | Brno hlavní nádraží (7:34) | - / 4 |
5:16 | 5:18 | 4321 | Veselí nad Moravou (4:20) | Bojkovice (5:32) | - / 3 |
| 5:20 | 14311 | | Luhačovice (5:35) | - / 2 |
6:00 | | 14312 | Luhačovice (5:45) | | - / 2 |
6:03 | 6:04 | 4332 | Bojkovice (5:48) | Staré Město u Uherského Hradiště (6:55) | - / 3 |
6:15 | 6:16 | 4323 | Veselí nad Moravou (5:21) | Bojkovice (6:33) | - / 3 |
| 6:18 | 14313 | | Luhačovice (6:33) | - / 2 |
6:33 | 6:34 | 4334 | Bojkovice (6:15) | Uherské Hradiště (7:06) | - / 3 |
6:51 | 6:52 | 1722 | Bylnice (5:52) | Brno hlavní nádraží (8:53) | - / 3 |
7:07 | | 14314 | Luhačovice (6:52) | | - / 2 |
7:19 | 7:20 | 4336 | Bojkovice (7:04) | Staré Město u Uherského Hradiště (8:05) | - / 3 |
7:09 | 7:21 | 4351 | Uherské Hradiště (6:23) | Luhačovice (7:36) | - / 2 |
7:55 | | 14316 | Luhačovice (7:40) | | - / 2 |
7:59 | 8:00 | 1724 | Vlárský průsmyk (6:53) | Brno hlavní nádraží (10:38) | - / 4 |
7:58 | 8:01 | 4303 | Uherské Hradiště (7:21) | Vlárský průsmyk (9:17) | - / 3 |
| 8:02 | 14317 | | Luhačovice (8:17) | - / 2 |
8:49 | 8:50 | R 720 | Bohumín (6:18) | Luhačovice (9:06) | - / 2 |
8:59 | 9:00 | 4367 | Uherský Brod (8:55) | Bojkovice (9:15) | - / 3 |
9:38 | | 14318 | Luhačovice (9:23) | | - / 2 |
9:41 | 9:42 | 4304 | Bylnice (8:45) | Staré Město u Uherského Hradiště (10:31) | - / 3 |
9:53 | 9:54 | 1721 | Brno hlavní nádraží (7:37) | Vlárský průsmyk (11:02) | - / 3 |
| 9:55 | 14319 | | Luhačovice (10:10) | - / 2 |
10:26 | | 4366 | Bojkovice (10:12) | | - / 4 |
10:30 | 10:31 | R 706 | Luhačovice (10:14) | Praha hlavní nádraží (16:02) | - / 2 |
11:01 | | 14320 | Luhačovice (10:46) | | - / 2 |
11:11 | 11:12 | 4306 | Vlárský průsmyk (10:10) | Staré Město u Uherského Hradiště (11:56) | - / 4 |
11:09 | 11:12 | 4335 | Staré Město u Uherského Hradiště (10:08) | Bojkovice město (11:33) | - / 3 |
| 11:13 | 14321 | | Luhačovice (11:28) | - / 2 |
12:02 | 12:06 | 4354 | Luhačovice (11:47) | Veselí nad Moravou (13:02) | - / 2 |
| 12:07 | 4371 | | Vlárský průsmyk (13:28) | - / 4 |
12:05 | 12:07 | 1723 | Brno hlavní nádraží (9:35) | Bojkovice (12:22) | - / 3 |
12:05 | 12:12 | 4355 | Veselí nad Moravou (11:14) | Luhačovice (12:27) | - / 2 |
13:05 | 13:06 | 4342 | Bojkovice (12:51) | Staré Město u Uherského Hradiště (13:50) | - / 3 |
13:17 | 13:18 | R 722 | Přerov (12:03) | Luhačovice (13:34) | - / 2 |
13:02 | 13:26 | 4373 | Vlárský průsmyk (0:00) | Vlárský průsmyk (14:51) | - / 2 |
13:24 | 13:35 | 4357 | Veselí nad Moravou (12:19) | Luhačovice (13:50) | - / 2 |
14:11 | | 14326 | Luhačovice (13:56) | | - / 2 |
14:14 | 14:15 | 1730 | Vlárský průsmyk (13:10) | Brno hlavní nádraží (16:39) | - / 3 |
14:49 | 14:50 | 4305 | Uherské Hradiště (14:15) | Vlárský průsmyk (16:03) | - / 3 |
14:46 | 14:50 | 4356 | Luhačovice (14:30) | Staré Město u Uherského Hradiště (15:42) | - / 2 |
| 14:55 | 14327 | | Luhačovice (15:10) | - / 2 |
15:28 | 15:29 | 4368 | Vlárský průsmyk (14:09) | Uherský Brod (15:34) | - / 3 |
15:34 | 15:36 | R 1504 | Luhačovice (15:18) | Praha hlavní nádraží (21:02) | - / 2 |
15:47 | 15:48 | 1727 | Brno hlavní nádraží (13:34) | Bylnice (16:45) | - / 4 |
15:44 | 15:50 | R 721 | Luhačovice (15:28) | Bohumín (18:27) | - / 2 |
16:00 | | 14328 | Luhačovice (15:45) | | - / 2 |
16:02 | 16:03 | 4339 | Staré Město u Uherského Hradiště (15:22) | Bojkovice (16:20) | - / 3 |
16:18 | 16:19 | 14116 | Bojkovice (16:04) | Hodonín (17:51) | - / 3 |
16:18 | 16:19 | 1732 | Bojkovice (16:04) | Brno hlavní nádraží (18:38) | - / 3 |
| 16:21 | 14329 | | Luhačovice (16:36) | - / 2 |
17:00 | | 14332 | Luhačovice (16:45) | | - / 2 |
17:03 | 17:04 | 4118 | Vlárský průsmyk (15:45) | Brno hlavní nádraží (19:55) | - / 3 |
17:13 | 17:14 | 4167 | Kyjov (15:20) | Pitín zastávka (17:38) | - / 3 |
| 17:16 | 14333 | | Luhačovice (17:31) | - / 2 |
18:00 | | 14334 | Luhačovice (17:45) | | - / 2 |
18:04 | 18:05 | 1729 | Brno hlavní nádraží (15:33) | Bojkovice (18:20) | - / 4 |
18:03 | 18:06 | 1734 | Bojkovice (17:49) | Brno hlavní nádraží (20:38) | - / 3 |
18:03 | 18:06 | 4120 | Bojkovice (17:49) | Brno hlavní nádraží (20:58) | - / 3 |
| 18:07 | 14335 | | Luhačovice (18:22) | - / 2 |
18:42 | 18:43 | 4343 | Staré Město u Uherského Hradiště (18:05) | Bojkovice (18:58) | - / 3 |
19:19 | | 14336 | Luhačovice (19:05) | | - / 2 |
19:24 | 19:25 | 4344 | Bojkovice (19:10) | Staré Město u Uherského Hradiště (20:28) | - / 4 |
19:22 | 19:25 | 4345 | Staré Město u Uherského Hradiště (18:43) | Bojkovice město (19:45) | - / 3 |
| 19:26 | 14337 | | Luhačovice (19:40) | - / 2 |
19:57 | | 14340 | Luhačovice (19:43) | | - / 2 |
19:58 | 19:59 | 1731 | Brno hlavní nádraží (17:35) | Bojkovice (20:14) | - / 3 |
| 20:01 | 14339 | | Luhačovice (20:15) | - / 2 |
20:18 | 20:18 | 4346 | Bojkovice město (20:01) | Uherské Hradiště (20:49) | - / 3 |
20:25 | | 14342 | Luhačovice (20:11) | | - / 2 |
20:30 | 20:31 | 1736 | Vlárský průsmyk (19:29) | Brno hlavní nádraží (22:38) | - / 4 |
20:29 | 20:32 | 4347 | Staré Město u Uherského Hradiště (19:54) | Bojkovice město (20:51) | - / 3 |
| 20:35 | 14341 | | Luhačovice (20:49) | - / 2 |
21:37 | 21:43 | 4358 | Luhačovice (21:23) | Veselí nad Moravou (22:41) | - / 2 |
21:52 | 21:53 | 1733 | Brno hlavní nádraží (19:38) | Bylnice (22:47) | - / 3 |
21:41 | 21:56 | 4379 | Luhačovice (0:00) | Luhačovice (22:10) | - / 2 |
22:33 | 22:34 | 4349 | Staré Město u Uherského Hradiště (22:02) | Bojkovice město (22:49) | - / 3 |