Příj. | Odj. | Vlak | Ze stanice -----> Do stanice | Nást./kol. |
2:21 | 2:21 | Sp 1831 | Praha hlavní nádraží (0:23) | České Budějovice (2:58) | - / 2 |
4:38 | 4:39 | R 630 | České Budějovice (4:02) | Praha hlavní nádraží (6:39) | - / 2 |
4:54 | 4:55 | Sp 1830 | Veselí nad Lužnicí (4:48) | Praha hlavní nádraží (7:14) | - / 2 |
5:06 | 5:07 | 8221 | Tábor (4:40) | České Budějovice (6:07) | - / 2 |
5:22 | 5:22 | 8210 | Veselí nad Lužnicí (5:16) | Benešov u Prahy (7:14) | - / 2 |
5:39 | 5:39 | R 632 | České Budějovice (5:02) | Praha hlavní nádraží (7:39) | - / 2 |
5:50 | 5:51 | 8211 | Benešov u Prahy (4:10) | Veselí nad Lužnicí (5:58) | - / 2 |
6:28 | 6:29 | 8223 | Tábor (6:08) | České Budějovice (7:35) | - / 2 |
6:27 | 6:29 | 8220 | České Budějovice (5:23) | Tábor (6:51) | - / 2 |
7:13 | 7:14 | 8200 | České Budějovice (6:20) | Benešov u Prahy (9:10) | - / 2 |
7:25 | 7:26 | 8213 | Benešov u Prahy (5:29) | Veselí nad Lužnicí (7:34) | - / 2 |
7:41 | 7:42 | R 634 | České Budějovice (7:02) | Praha hlavní nádraží (9:39) | - / 2 |
8:14 | 8:15 | R 649 | Praha hlavní nádraží (6:23) | Volary (11:46) | - / 2 |
8:52 | 8:53 | 8212 | Veselí nad Lužnicí (8:46) | Benešov u Prahy (11:14) | - / 2 |
9:18 | 9:19 | R 631 | Hradec Králové hlavní nádraží (5:13) | České Budějovice (9:58) | - / 2 |
10:39 | 10:40 | R 636 | České Budějovice (10:02) | Praha hlavní nádraží (12:39) | - / 2 |
10:51 | 10:52 | 8201 | Praha hlavní nádraží (7:57) | České Budějovice (11:52) | - / 2 |
11:15 | 11:16 | R 633 | Praha hlavní nádraží (9:23) | České Budějovice (11:58) | - / 2 |
12:16 | 12:17 | R 635 | Praha hlavní nádraží (10:23) | České Budějovice (12:58) | - / 2 |
12:27 | 12:28 | 8203 | Benešov u Prahy (10:43) | České Budějovice (13:35) | - / 2 |
12:43 | 12:43 | R 638 | České Budějovice (12:02) | Praha hlavní nádraží (14:39) | - / 2 |
12:54 | 12:55 | 8202 | České Budějovice (11:08) | Benešov u Prahy (14:34) | - / 2 |
13:41 | 13:42 | R 640 | České Budějovice (13:02) | Hradec Králové hlavní nádraží (17:56) | - / 2 |
14:16 | 14:17 | R 637 | Praha hlavní nádraží (12:23) | České Budějovice (14:57) | - / 2 |
14:15 | 14:26 | 8204 | České Budějovice (13:21) | Benešov u Prahy (16:04) | - / 1 |
14:41 | 14:41 | R 642 | České Budějovice (14:02) | Praha hlavní nádraží (16:39) | - / 2 |
14:38 | 14:42 | 8205 | Benešov u Prahy (12:45) | České Budějovice (15:38) | - / 1 |
15:25 | 15:26 | 8215 | Benešov u Prahy (13:49) | Veselí nad Lužnicí (15:34) | - / 2 |
15:24 | 15:27 | 8206 | České Budějovice (14:29) | Benešov u Prahy (17:11) | - / 2 |
16:14 | 16:14 | R 639 | Praha hlavní nádraží (14:23) | České Budějovice (16:58) | - / 3 |
16:11 | 16:15 | 8262 | Veselí nad Lužnicí (16:05) | Tábor (16:37) | - / 2 |
16:25 | 16:25 | 8225 | Tábor (16:04) | České Budějovice (17:40) | - / 1 |
16:39 | 16:40 | R 644 | České Budějovice (16:02) | Praha hlavní nádraží (18:39) | - / 2 |
17:28 | 17:29 | 8208 | České Budějovice (16:21) | Praha hlavní nádraží (20:03) | - / 2 |
17:22 | 17:29 | 8261 | Tábor (17:02) | Veselí nad Lužnicí (17:39) | - / 2 |
18:18 | 18:19 | R 641 | Praha hlavní nádraží (16:23) | České Budějovice (18:58) | - / 2 |
18:27 | 18:28 | 8227 | Tábor (18:08) | České Budějovice (19:29) | - / 2 |
18:43 | 18:43 | R 646 | České Budějovice (18:02) | Praha hlavní nádraží (20:45) | - / 2 |
18:49 | 18:50 | 8716 | České Velenice (17:00) | Tábor (19:18) | - / 3 |
19:16 | 19:17 | R 643 | Praha hlavní nádraží (17:23) | České Budějovice (19:58) | - / 2 |
19:43 | 19:43 | R 648 | Volary (16:18) | Praha hlavní nádraží (21:39) | - / 2 |
20:22 | 20:22 | 8229 | Tábor (20:02) | České Budějovice (21:20) | - / 2 |
20:21 | 20:23 | 8224 | České Budějovice (19:16) | Tábor (20:41) | - / 2 |
21:16 | 21:17 | R 645 | Praha hlavní nádraží (19:23) | České Budějovice (21:58) | - / 2 |
22:09 | 22:10 | Sp 1838 | České Budějovice (21:28) | Praha hlavní nádraží (0:10) | - / 2 |
22:56 | 22:57 | Sp 1839 | Praha hlavní nádraží (20:58) | České Budějovice (23:45) | - / 2 |