..: Řazení vlaků 2004/2005 - Příjezdy a odjezdy vlaků - Roudná :..
Roudná
Příj. | Odj. | Vlak | Ze stanice -----> Do stanice | Nást./kol. |
5:00 | 5:00 | Sp 1830 | Veselí nad Lužnicí (4:48) | Praha hlavní nádraží (7:14) | - / 2 |
4:58 | 5:01 | 8221 | Tábor (4:40) | České Budějovice (6:07) | - / 1 |
5:28 | 5:28 | 8210 | Veselí nad Lužnicí (5:16) | Benešov u Prahy (7:14) | - / 2 |
5:42 | 5:45 | 8211 | Benešov u Prahy (4:10) | Veselí nad Lužnicí (5:58) | - / 2 |
6:22 | 6:23 | 8223 | Tábor (6:08) | České Budějovice (7:35) | - / 1 |
6:35 | 6:35 | 8220 | České Budějovice (5:23) | Tábor (6:51) | - / 2 |
7:17 | 7:20 | 8213 | Benešov u Prahy (5:29) | Veselí nad Lužnicí (7:34) | - / 2 |
7:19 | 7:20 | 8200 | České Budějovice (6:20) | Benešov u Prahy (9:10) | - / 2 |
8:58 | 8:58 | 8212 | Veselí nad Lužnicí (8:46) | Benešov u Prahy (11:14) | - / 2 |
10:42 | 10:46 | 8201 | Praha hlavní nádraží (7:57) | České Budějovice (11:52) | - / 1 |
12:21 | 12:22 | 8203 | Benešov u Prahy (10:43) | České Budějovice (13:35) | - / 2 |
13:00 | 13:01 | 8202 | České Budějovice (11:08) | Benešov u Prahy (14:34) | - / 1 |
14:33 | 14:33 | 8205 | Benešov u Prahy (12:45) | České Budějovice (15:38) | - / 2 |
14:31 | 14:34 | 8204 | České Budějovice (13:21) | Benešov u Prahy (16:04) | - / 2 |
15:20 | 15:20 | 8215 | Benešov u Prahy (13:49) | Veselí nad Lužnicí (15:34) | - / 2 |
15:33 | 15:33 | 8206 | České Budějovice (14:29) | Benešov u Prahy (17:11) | - / 1 |
16:19 | 16:20 | 8262 | Veselí nad Lužnicí (16:05) | Tábor (16:37) | - / 2 |
16:18 | 16:20 | 8225 | Tábor (16:04) | České Budějovice (17:40) | - / 2 |
17:16 | 17:17 | 8261 | Tábor (17:02) | Veselí nad Lužnicí (17:39) | - / 2 |
17:34 | 17:34 | 8208 | České Budějovice (16:21) | Praha hlavní nádraží (20:03) | - / 2 |
18:22 | 18:22 | 8227 | Tábor (18:08) | České Budějovice (19:29) | - / 2 |
18:56 | 18:56 | 8716 | České Velenice (17:00) | Tábor (19:18) | - / 1 |
20:16 | 20:17 | 8229 | Tábor (20:02) | České Budějovice (21:20) | - / 2 |
20:27 | 20:28 | 8224 | České Budějovice (19:16) | Tábor (20:41) | - / 2 |
22:51 | 22:51 | Sp 1839 | Praha hlavní nádraží (20:58) | České Budějovice (23:45) | - / 2 |